Home EXPEDÍCIE | články
Jún 26
Pondelok
články z expedícií


Po vystupe. PDF Vytlačiť E-mail

Zdravime vas. Pozdravujeme vas znova zo slnkom zaliatej Mendozy. Za par dni sme prisli z takmer - 20 stupnov do + 50 stupnov (na slnku). Uf, naozaj je tu teplo.

Čítajte viac...
 
Po aklimatizacke PDF Vytlačiť E-mail

Zdravime vas. Tak ako sme slubili, chceme vas poinformovat o priebehu nasej uspesnej aklimatizacie v oblasti Cordon del Plata. V nedelu 5. januara sme sa presnuli prenajatym minibusom do strediska Vallecitos do takmer 3000 m nad morom. Este v ten den sme s tazkymi batohmi vyslapali do 1. tabora Piedra Grande 3600 m. Voda pod ladovcovou sutinou bola tento rok velmi spinava a tak sme museli chodit pre nu hlboko do doliny, co bolo dobre pre lepsiu adaptaciu.

Čítajte viac...
 
Pred aklimatizackou. PDF Vytlačiť E-mail

Pozdravujeme vas z Mendozy. Nas 11 clenny tim sa tesne pred odletom zredukoval a kvoli nahlemu ochoreniu sme odletli len 10-ti. Odlietali sme z Viedne cez Frankfurt do Buenos Aires, kde sme sa presunuli autobusom cez cele mesto na ine letisko a  3. januara popoludni odleteli do Mendozy.

Čítajte viac...
 
Expedícia 2014 sa začína PDF Vytlačiť E-mail

Zdravíme vás, náš jedenásťčlenný tím 2. januára odlieta na už v poradí 9. Rokošport expedíciu na najvyššiu horu Ameriky. 

Čítajte viac...
 
Foto - expedícia Aconcagua 2013 PDF Vytlačiť E-mail

 

Čítajte viac...
 
<< Začiatok < Predošlý 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Home EXPEDÍCIE | články